OMAISRYHMÄ MIELENTERVEYSKUNTOUTUJIEN OMAISILLE JA LÄHEISILLE
7.2.2012, 18-19.30
, , , Lohja, Verkkosivu
Avoin OMAISRYHMÄ MIELENTERVEYSKUNTOUTUJIEN OMAISILLE JA LÄHEISILLE kokoontuu 7.2.2012 kello 18-19.30 Keskustan seurakuntakeskuksen Takkahuoneessa
(Sibeliuksenkatu 2).
Omaisryhmä on ammatillisesti ohjattu vertaisryhmä, jossa on mahdollista keskustella muiden saman tyyppisessä elämäntilanteessa olevien kanssa.
Näin jätät tapahtuman
Tapahtumakalenteriin voit jättää tiedot erilaisista tapahtumista ilmaiseksi. Tapahtumatietoja pääset jättämään rekisteröitymällä verkkosivuille. Jos et ole vielä rekisteröitynyt, rekisteröitymislinkin löydät täältä.
Kun olet kirjautunut sisään sivustolle, tapahtumat-sivun harmaaseen nimiöön ilmestyy Lisää tapahtuma -linkkipainike. Tätä painamalla pääset jättämään tapahtumatiedot. Ohjeet tapahtumakaavion täyttämiseen löydät täältä.
Tapahtumajärjestäjä on vastuussa tapahtumakalenteriin ilmoittamistaan tapahtumatiedoista.
Lehdessä julkaistavat tapahtumatiedot poimitaan netin tapahtumakalenterista.
Lehden rajallisen tilan vuoksi kaikki tapahtumatiedot eivät mahdu lehden sivuille.
Ongelmatilanteissa ota yhteyttä webmaster(at)lehtiyhtyma.fi
Uusimmat
- (19:00) Epe Helenius lämpeni Suvi Isotalon rootshenkisille lauluille
- (11:30) Rushin maailmankiertue saavuttaa Suomen ensi kesänä - liput myyntiin jo nyt
- (11:30) Wigwam-legenda Jukka Gustavson tekee paluuta kaikessa hiljaisuudessa
- (11:20) Vietätkö A-luokan kesälomaa puolison kanssa vai ilman?
- (10:20) Minipossusta kasvoi yli 20 kiloinen jötikkä - katso video kerrostalopossun touhuista! 1
- (09:05) Indieartisti Laura Sippola levyttää seuraavaksi Beatles-sävyjä englanniksi
- (08:00) RäMen Lintilä keilasi jo viidennen SM-kultansa
- (08:00) Pienoiskone vaatii simulaattori-harjoittelua
Uusimmat blogit ja kolumnit




KUITUANET | Ilmoitus
Katso kestotilaajan klubiedut
Länsi-Uusimaan kestotilaajana saat tuntuvia etuja paikallisiltä palveluntarjoajilta. Klikkaa ja katso tämän kuukauden edut.

Uusi Omenatyttö on valittu
Omenatyttö valitaan vuosittain sanomalehti Länsi-Uusimaan perinteisesti järjestämässä kilpailussa. Valittua Omenatyttöä voi pyytää lohjalaisen liike-elämän markkinointi- ja mainostehtäviin tai muihin paikallisiin tapahtumiin.

Päivän kysymys
Tapahtumat
Liity Länsi-Uusimaan nettikumppaniksi
Olette aktiivinen paikallinen yhdistys tai seura ja haluatte toimintanne ja tapahtumanne laajan yleisön tietoon. Teiltä löytyy innokkaita kirjoittajia ja valokuvaajia. Haluatte nostaa esille kotipaikkanne tärkeitä asioita, ilmiöitä ja ihmisiä. Tutustu kumppanitoimintaan tästä.





